poznaj brunetkę w akcji

Gdyby zapytano mnie, co chcę robić, powiedziałabym: ,,Podróżować, pisać i poznawać ludzi”. Natura artysty i badacza… są trudne do ujarzmienia.

Cześć! Nazywam się Joanna Obajtek. Jestem dziennikarką i pisarką, która kocha pisać. W tworzeniu treści na bloga szczególnie skupiam się na poruszaniu zagadnień związanych z psychologią, człowiekiem i emocjami. Piszę również o podróżach po Polsce oraz dzielę się swoimi tekstami literackimi. Nie brakuje też wątków o czworonożnych przyjaciołach, (ponieważ jestem wielką miłośniczką zwierząt) oraz zapachu aromatycznej herbaty i słodkiej czekolady, do których mam słabość.

W codziennym życiu skupiam się na poznawaniu świata i ludzi. Ciekawią mnie szczegóły, a nie ogólnodostępne “newsy”. Skąd jestem? Dokąd zmierzam? Po co to wszystko? – To tylko kropla w morzu, która zaprząta nasz umysł. Jest jeszcze społeczne tabu, o którym się nie mówi głośno, a które tu poruszam. W swojej twórczości, nie tylko blogowej, badam tajemnice ludzkiej psychiki i emocjonalności. Wyznaję zasadę “braku podziału”. To oznacza, że nieważne jaki masz kolor skóry, czy jesteś bogaty czy biedny albo w jakim języku mówisz, bo wszyscy jesteśmy ludźmi z ciałem i sercem, (choć niektórzy o tym zapomnieli).

Kilka faktów o mnie:

  • Pierwsze “książki” zaczęłam pisać z rozmachem w podstawówce.
  • Na polskim napisałam za długą pracę domową i nauczycielka zaklasyfikowała ją jako “powieść”.
  • W szkole miałam trudności z nieprzekraczaniem limitu słów.
  • Pracowałam chwilę w krakowskiej redakcji, ale trochę mijaliśmy się w celach.
  • Założyłam blog, żeby rozwijać pasje.
  • Wierzę w to, że marzenia można spełniać, a niemożliwe nie istnieje.
%d bloggers like this: